img loadera
SPRAY PROFESSIONAL - producent farb w sprayu - CHAMPION COLOR
ul. Dworcowa 7, 84-123 Połchowo tel: +48 58 673 94 36 fax: +48 58 673 94 22 biuro@championcolor.com

O Firmie

„Champion Color Plus” P. Lelito Sp. J.

 

Nasza firma z siedzibą w Połchowie posiada wieloletnią tradycję i doświadczenie w produkcji farb w aerozolu. Naczelnym celem działalności naszej firmy jest dbałość o utrzymanie wysokiej jakości produktu, z jednoczesnym utrzymaniem wysokiego poziomu ekologicznego otoczenia, w którym mieszka, pracuje i wypoczywa człowiek. Zachowanie takiego image naszej firmy zapewnia nam nowoczesna technologia wytwarzania oraz import wysokojakościowych surowców od renomowanych firm zachodnio-europejskich.

“Champion Color Plus” Sp. j. wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy. Dzięki temu osiągamy powtarzalność produkcji, a klientom gwarantujemy regularne dostawy w krótkich terminach oraz konkurencyjne ceny. Nieustannie prowadzimy też badania laboratoryjne szukając coraz nowszych sposobów polepszenia jakości wyrobów, jak również badamy możliwości wprowadzania do sprzedaży nowych produktów poszukiwanych przez klientów. Naszym odbiorcom zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie aplikacji oraz bezpłatny transport na terenie całego kraju. Wszystkie nasze wyroby są przyjazne dla środowiska, posiadają pozytywną ocenę PZH i spełniają wymogi PN.

Mamy nadzieję, że uznają Państwo nasze wyroby za wartościowe i przydatne w Waszych przedsięwzięciach. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Czekamy na telefony i zamówienia od Państwa.

 

Nasze produkty dostarczane są do każdego miejsca w Polsce w ciągu 24 godzin.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas!    +48 58 673 94 36